В Київобленерго відкрили сучасний центр обслуговування споживачів

12 жовтня в центральному офісі ПрАТ «Київобленерго» урочисто відкрили сучасний центр обслуговування споживачів. Реконструкція приміщення проходила на очах персоналу компанії, і сьогодні керівництво, трудовий колектив та всі, хто доклав зусиль до його відкриття, можуть з упевненістю сказати, що Центр повністю готовий до зустрічі з нашими споживачами.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт Київобленерго.

У новому Центрі втілено європейські стандарти обслуговування з питань електропостачання: робота за принципом «єдиного вікна», відсутність окремих кабінетів – «open space», привітний персонал, комфортні умови праці.

Тож, за принципом роботи «єдиного вікна» наші споживачі в одному місці можуть проконсультуватися з усіх питань, а також залишити заявку або звернення до будь-якого зі структурних підрозділів Київобленерго.

Водночас, тут в повній мірі дотримана головна концепція – комфортні умови для клієнтів; просторі приміщення, зручні зали очікування, можливість скористатися послугами Особистого кабінету та на місці одразу ж зареєструватися у ньому, а також сплатити за послуги через термінали. При цьому, споживач має максимальний доступ до інформації, яку можна отримали у фахівця або інформаційних стендах, моніторах.

У рамках урочистих заходів гості мали можливість випробувати на собі сервіс обслуговування.

Після офіційної частини, усі бажаючі мали можливість оглянути капітально відремонтоване приміщення сервісного центру.

До речі, присутні гості відзначили у своїх привітаннях значущість такого Центру обслуговування споживачів, адже це є демонстрацією турботи про кожного споживача, прагнення нашої компанії налагодити взаєморозуміння із кожним своїм клієнтом. Крім того, подібні Центри обслуговування споживачів відкриються і на базі районних підрозділів. Тож крок за кроком, ПрАТ «Київобленерго» реалізовуватиме стратегію налагодження високого рівня обслуговування споживачів на Київщині, турбуючись не лише про забезпечення безаварійного та безперебійного електропостачання мешканців області, а й про комфорт кожного споживача, налагодження тісної взаємодії та взаємоповаги!

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району