В Київському міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців

З метою інформування роботодавців щодо необхідності ведення соціально-відповідального бізнесу, забезпечення гідних умов праці та заробітної плати, належного оформлення трудових відносин, на базі Інформаційно-консультаційному центру КМЦЗ 21 листопада 2017 року відбувся Семінар для роботодавців на тему «Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Налагодження діалогу між роботодавцем та Державною службою України з питань праці».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Київський міський центр зайнятості.

Організаторами семінару стали Київський міський центр зайнятості та Голова комітету Громадської ради з питань громадського контролю за формуванням і реалізацією державної політики у сферах соціального захисту осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших осіб (сімей), які перебувають у складних життєвих обставинах – Анатолій Сімаков.

У заході взяли участь 24 роботодавця м. Києва, які отримали унікальну можливість отримати відповіді на проблемні питання в сфері дотримання законодавства про працю та зайнятість.