В наземному громадському транспорті з’явився безкоштовний Wi-Fi

Безкоштовно користуватися Інтернетом в наземному громадському транспорті стало можливим завдяки співпраці КП «Київпастранс» з компанією«Є Wi-Fi».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Київпастранс.

Обладнання транспорту Wi-Fi розпочалося наприкінці вересня цього року. Наразі завершено підключення до мережі Інтернет у трамваяхДепо ім.Шевченка та Подільського депо, автобусах Автобусного парку №5. До кінця січня 2018 року планується остаточно завершити обладнання всього наземного громадського транспорту безкоштовним Wi-Fi.

«Ми прагнемо постійно підвищувати якість надання послуг та бути на часі.  Безкоштовний доступ до мережіWi-Fi в усьому наземномугромадськомутранспортідастьзмогу нашим пасажирам не лишекористуватисясоціальними мережами абопереглядатиновини, але й більшефективноплануватисвоїпоїздки», – повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Також керівник проекту Олексій Дупак додав: “Співпраця з КП “Київпастранс” має соціальне спрямування. Наша основна мета – безкоштовно надавати високоякісні Інтернет-послуги в наземному громадському транспорті киянам та гостям столиці”.

Безкоштовно користуватися Wi-Fi можна в будь-якому автобусі, тролейбусі та трамваї, де в салоні є спеціальна наліпка та інструкція. Для того, аби підключитися до мережі Інтернет, потрібно лише відкрити браузер (Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox або Opera) та перейти на сайт ewifi.com.ua.