В районній філії центру зайнятості відбулась презентація роботодавців

14 лютого Голосіївська районна філія Київського міського центру зайнятості вкотре стала місцем зустрічі шукачів роботи та роботодавця. Адже основним пріоритетом діяльності служби зайнятості є поєднання інтересів роботодавців та безробітних для задоволення потреб обох сторін. У цей день на замовлення ТОВ «ОМЕГА» відбулась Міжрайонна презентація роботодавців, в якій взяли участь 28 осіб.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Голосіївську РДА.

Менеджер по персоналу ТОВ «ОМЕГА»(мережа магазинів «Varus») Олена Янченко розповіла, що підприємство динамічно розвивається, відкриває нові магазини та створює нові робочі місця в м. Києві.

Станом на сьогодні на підприємстві існує попит на продавців продовольчих товарів, вантажників, касирів, операторів з уведення даних, пекарів, кухарів. Представник роботодавця ознайомила присутніх з графіком роботи та  умовами оплати праці, соціальним захистом  працівників та можливістю професійного росту.

Під час заходу присутні отримали вичерпні відповіді на всі запитання, які виникли під час презентації, заповнили анкети та узгодили зустріч з роботодавцем для детальнішого ознайомлення з робочими місцями.

Наприкінці зустрічі представник роботодавця звернулась до всіх присутніх із запрошенням відвідати компанію.