В спеціалізованій школі стартував ІТ-факультатив від Kyiv Smart City та Академії кодування

7 листопада 2017 року Kyiv Smart City спільно з Академією кодування ініціювали запуск пілотного проекту ІТ-факультативу в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій № 61 (вул. Мельникова, 39).

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА.

Перший відкритий урок та презентація проекту відбулась у стінах навчального закладу. У ньому взяли участь Директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, голова Шевченківської  в місті Києві державної адміністрації Олег Гаряга, представники Kyiv Smart City та Академії кодування, вчителі, діти.

«У майбутньому інформаційно-комунікаційні технології будуть невід’ємною складовою будь-якої професії. Таким чином, ми відкриваємо перед підростаючим поколінням нові перспективи та конкурентні переваги в майбутньому» – наголосив голова райдержадміністрації.

Головна ідея проекту полягає у бажанні відкрити для школярів двері у сучасне інформаційне суспільство, навчаючи їх програмуванню з перших шкільних років. Проект ІТ-факультативу від Kyiv Smart City та Академії кодування стартує в тестовому режимі, з перспективою подальшого масштабування. Безпосередньо навчальна програма вже випробувана на курсах, які протягом року проводились у Kyiv Smart City Hub. Там діти отримували знання зі Scratch HTML/CSS. Впровадження безкоштовного факультативу з програмування для дітей 9-11 років у школі №61 було анонсовано у лютому 2017 року.