В столиці обговорили питання благоустрою Подолу

27 лютого голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Валентин Мондриївський провів нараду щодо життєдіяльності Подолу у весняно-літній період.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Подільську РДА.

У ході наради голова району торкався питання про встановлення двох нових світлофорів на Подолі, необхідність в яких з’явилась після змін руху транспорту, пов’язаних з перекриттям Контрактової площі. З цього питання Валентин Мондриївський доручив прискорити підготовку проектної документації, оскільки до 29 квітня світлофори повинні бути встановлені і введені в експлуатацію.

Також під час наради обговорювали нагальне питання щодо транспортного руху на Андріївському узвозі. «До 10 березня визначити всіх абонентів, які мають право в’їзду на Андріївський узвіз. Власникам закладів харчування необхідно встановити графік доставки продуктів та вивезення відходів, згідно з яким буде наданий дозвіл на проїзд Андріївським узвозом. Ті підприємства, які порушуватимуть встановлені графіки, будуть вилучені з бази даних абонентів», – наголосив голова району.

У ході засідання обговорювали також обладнання Алеї художників камерами спостереження. З цього питання директор КП «Поділблагоустрій» В’ячеслав Назаренко доповів, що наразі не можливо їхнє встановлення, оскільки занадто низька температура повітря для таких робіт.

За результатами засідання Валентин Мондриївський надав відповідні доручення керівникам комунальних підприємств та обслуговуючих організацій та визначив перелік питань, які необхідно опрацювати до наступної зустрічі.