В центрі Києва виступали ремонтні бригади Київводоканалу

Київводоканал показав киянам та гостям міста роботу аварійних бригад. Дві команди — водопосточання та водовідведення—демонстрували свою майстерність.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Київводоканал.

Так, перші зварювали труби різного діаметру, детально пояснюючи кожен крок. Уважно та терпляче майстри їх змащували, з`єднували, нагрівали та чекали охолодження, ремонтували поломки за допомогою хомутів, розбирали та збирали засувку, яка контролює водний потік під землею. Саме таким чином відбувається ліквідація пошкоджень в реальних умовах. Глядачі уважно слідкували за кожною дією на майданчику. Ті ж, хто не встиг зайняти зручні місця, спостерігали за перебігом на великому екрані.

Майстри Департаменту експлуатації каналізаційного господарства демонстрували розрізання дорожнього покриття фрезою. ЇЇ використовують, щоб дістатися до пошкоджених мереж крізь асфальт.

Засмічення в трубі усували гідромашиною. Кожен спуск у каналізаційні мережі – це ризик для життя. Останнім часом почали використовувати робота-дослідника. Він і став улюбленцем публіки. Команда телеінспекції презентувала схожу на песика машину з камерою та ліхтарем на «голові». Чотириногий агрегат має цілу колекцію коліс різного діаметра та пересувається всередині труби. За допомогою камери, оператор добре бачить пошкодження та засмічення.

Діти з великою радістю чухали пса за уявним вушком та фотографувалися біля нього. Глядачі з цікавістю переходили від одного апарата до іншого, щоб краще розгледіти експонати та взаємодію з ними. Працівники ремонтних бригад із задоволенням спілкувалися, відповідаючи на питання киян. Для Київводоканалу дуже важливо бути відкритим та зрозумілим для громадян.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району