Від початку роботи пілотного проекту «Лікар у Вашому домі» обстежено 872 киянина

Від початку роботи пілотного проекту «Лікар у Вашому домі», що стартував 6 листопада 2017 року у Подільському районі столиці, медичні працівники мобільних бригад обстежили 872 особи. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

«За 15 днів листопада серед 872 осіб, які виміряли артеріальний тиск, у 170 виявлено патологію, при визначенні індексу маси тіла – у 141 з 872, при визначенні рівня цукру в крові – у 77 з 480, при визначенні рівня холестерину в крові – у 76 з 384. Окрім того, серед 350 мешканців, які перевірились на ВІЛ/СНІД, інфікованих не виявлено. Усім обстеженим, у яких знайдено відхилення від норми, надано рекомендації щодо здорового способу життя, харчування тощо. Пацієнтів, у яких показники вмісту холестерину та цукру в крові вище норми, спрямовано до медичних фахівців закладів охорони здоров᾽я за місцем реєстрації чи проживання», – наголошує заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Також, за його словами, здійснено виїзди мультидисциплінарних мобільних бригад, до яких входять медичні та соціальні працівники, до 97 осіб.

«У рамках проекту «Лікар у Вашому домі» кияни мають можливість безкоштовно пройти медичні обстеження, експрес-тестування на неінфекційні захворювання, що проводиться мобільними бригадами медичних працівників, та отримати первинні консультації щодо стану свого здоров’я. Закликаю, не будьте байдужі до власного здоров’я, пройдіть обстеження, адже рання діагностика та своєчасна профілактика допомагають запобігти розвитку складних захворювань», – зазначив Микола Поворозник.