Від початку року в столиці відбулось 418 ярмарків

У столиці за січень на сільськогосподарських ярмарках реалізовано 5,6 тонни харчових продуктів першої необхідності. Загалом у Києві від початку року відбулось 418 ярмаркових заходів. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

Проведення ярмарків має на меті найбільше задоволення споживчого попиту населення на якісні продукти харчування. Сільськогосподарські та сезонні ярмарки відбуваються згідно із затвердженим графіком упродовж тижня майже в кожному районі міста. Проте особливою популярністю у киян користуються ярмарки, що проходять у вихідні та передсвяткові дні.

За словами директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Андрія Мельничука, на адресу комунальних підприємств-організаторів ярмарків, районних у м. Києві державних адміністрацій та Департаменту періодично надходять звернення від киян щодо проведення додаткових чи поновлення ярмарків у мікрорайонах столиці з недостатньо розвиненою торговельною та ринковою мережами.

«Ярмарки є достатньо популярними, оскільки дають можливість поруч із будинком чи в межах житлового кварталу придбати якісну продукцію за доступними цінами», – пояснив Андрій Мельничук.

Щотижня участь у ярмарках беруть понад 2,5 тисячі фермерських господарств, підприємств харчової та переробної промисловості та суб’єктів підприємницької діяльності, майже 80% із яких є безпосередніми виробниками продукції.

На підставі здійснюваного щотижневого моніторингу цін ринкової мережі та закладів торгівлі Департаментом розробляються рекомендовані для учасників ярмарків ціни, що на 10-15% нижче середніх у столиці. Мова йде про соціально необхідні продукти харчування, зокрема: м’ясо та птицю, молокопродукти, борошно-круп’яні вироби, плодоовочеву продукцію.