Від вибуху гранати у столичній квартирі загинув чоловік

На місці події працює слідчо-оперативна група районного управління поліції. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на Поліцію Києва.

Об 11:45 до чергової частини Дніпровського управління поліції зателефонувала місцева жителька із повідомленням про вибух у квартирі сусідів. На виклик негайно виїхала слідчо-оперативна група.
За інформацією начальника Дніпровського управління поліції Олександра Кузьміна, у квартирі по вулиці Празькій правоохоронці виявили тіло 24-річного чоловіка, який загинув внаслідок вибуху, попередньо – бойової гранати.


«На цей час нам відомо, що у помешканні проживали двоє братів, один із яких знаходився вдома. Імовірно, він намагався розібрати гранату, яка вибухнула. Це почула сусідка, яка й викликала поліцію», – відмітив Олександр Кузьмін.


Інформація про подію належним чином зареєстровано у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян Дніпровського управління поліції. Зараз правоохоронці проводять перевірку, за результатами якої буде прийнято рішення про надання правової кваліфікації події.
Відділ комунікації поліції Києва