Відбудеться форум «20 років з ЮНЕСКО. Цінності та пріоритети на шляху до сталого розвитку»

Шановні вчителі та учні мережі «Асоційовані школи ЮНЕСКО» !

Ліцей міжнародних відносин № 51 м. Києва проводить Міжнародний форум для асоційованих шкіл ЮНЕСКО  «20 років з ЮНЕСКО. Цінності та пріоритети на шляху до сталого розвитку», присвячений 20-річчю участі Ліцею у ПАШ ЮНЕСКО.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Міжнародний форум  відбудеться 16 листопада об 11.00 в Ліцеї  міжнародних відносин № 51 Печерського району м. Києва  (вул. П. Орлика, 13) за участю делегації з Польщі, Чехії  та представників  Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, посольств та міжнародних громадських організацій.

Робочі мови форуму: українська, англійська.

Мета форуму – залучити учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО  до конструктивної дискусії   щодо  визначення цінностей та пріоритетів на шляху до сталого розвитку та безпечного світу, до активної участі в житті нашої країни.

Програма заходу передбачає творчий звіт Ліцею міжнародних відносин №51, як учасника ПАШ ЮНЕСКО, фестиваль проектів асоційованих шкіл ЮНЕСКО України та Польщі, запуск міжнародного проекту  ПАШ  ЮНЕСКО  «Арт-діалог  шкіл в інтересах сталого розвитку».

План проведення Міжнародного форуму  асоційованих шкіл ЮНЕСКО

                 «Цінності  та пріоритети на шляху до сталого розвитку» (16 листопада  2017 року)

11.00 – 11.30 Реєстрація учасників форуму. Кава – брейк.
11.30 -13.00

 

 

 

 

 

 

І. Фестиваль проектів  асоційованих шкіл ЮНЕСКО України та Польщі

Робота в творчих студіях (презентація проектів шкіл ПАШ ЮНЕСКО з точки зору сталого розвитку):

1. Проект «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді». Вивчення історико-культурної, природної та нематеріальної спадщини, що перебуває під охороною ЮНЕСКО в Україні та Польщі.

2. Екологічні проекти асоційованих шкіл ЮНЕСКО. «Чисте довкілля». «Економія енергії та ресурсів». «Зелене місто». «Збереження біорізноманіття».

3. «Доброчинність як стиль життя». Волонтерські проекти.

4. Толерантність та гендерна рівність.  Культура миру.

5. «Діалог культур».  Розвиток  молодіжної дипломатії.  Міжнародні проекти.

13.00 -14.00 Психологічні тренінги та арт-терапія.
14.00 – 14.25 Кава-брейк
14.30 – 15.45 ІІ. Міжнародний форум  «20 років з  ЮНЕСКО. Цінності та пріоритети на шляху до сталого розвитку» (Творчий звіт Ліцею міжнародних відносин №51)
15.45-16.00 ІІІ. Підведення підсумків.

                Запрошуємо  взяти участь у роботі  Міжнародного форуму вчителів та учнів 8-11-х класів шкіл ПАШ ЮНЕСКО.  Для участі в роботі творчих студій необхідно підготувати презентації проектів (до п’яти хвилин) у довільному форматі (пісня, танок, комп’ютерна презентація або відеоролик). Учасникам форуму необхідно представити емблему за темою форуму в електронному та паперовому (формат А3) варіантах.

Для участі у форумі  до 09.11.2017 необхідно заповнити реєстраційну анкету  та надіслати її за адресою sbaykova@ukr.net:

ЗНЗ

ПІБ та посада відповідального за підготовку команди ( супроводжуючої особи), контактний тел., E-mail: ПІБ учнів

 

Творча студія

 

 

 

Попередня реєстрація учасників є обов’язковою. Команда від навчального закладу:

1 вчитель і два учні (8-11 класи).

Контактні особи:

Світлана Байкова – заступник директора з навчально-виховної роботи, тел.066-388-19-08;

Олена Власюк – керівник клубу ЮНЕСКО Ліцею міжнародних відносин №51, тел.093-917-44-74