Відбудеться ІІІ Міжнародна конференція «Let’s do it!» країн Східного партнерства

1 грудня з 10:30 до 17:00 відбудеться ІІІ Міжнародна конференція «Let’s do it!» країн Східного партнерства. Тема заходу – міжнародна культура чистоти і правильне поводження з відходами.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на КМДА.

Мета конференції – поліпшення екологічної ситуації в країнах Східного партнерства та Україні, обмін досвідом і обговорення стратегічного плану дій із боротьби з несанкціонованими сміттєзвалищами в країнах-учасницях.

Захід спрямований на підготовку до Всесвітнього дня прибирання 15 вересня, що відбувається у 150 країнах.

У заході візьмуть участь понад 250 учасників: громадські та екологічні активісти з України, Грузії, Азербайджану, Узбекистану, Молдови, Монголії, Таджикистану, Киргизстану, Казахстану, Вірменії, Туркменістану, Білорусі. Також запрошені експерти-екологи, лідери учнівського й студентського самоврядування, представники різних некомерційних установ, бізнесу та влади.

Організатори зустрічі: Київський молодіжний центр спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine» і міжнародним громадським рухом «Let’s Do It! World» за підтримки Міністерства молоді і спорту України.

Початок реєстрації на захід о 10:00 за адресою: вул. Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація, Колонна зала.

Реєстрація триває до 10 листопада за посиланням:

https://goo.gl/forms/68X2GF1cONC5cEai1.