Відбудеться конференція: «Проблеми законодавчого регулювання порядку розробки та прийняття нормативно-правових актів»

02-03 листопада 2017 року в приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція: «Проблеми законодавчого регулювання порядку розробки та прийняття нормативно-правових актів».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт Українське Право.

На конференції планується обговорення таких тематичних напрямків: нормативно- правові акти, їх види та форми; техніка нормопроектування; технологія створення нормативно-правових актів; державна реєстрація, систематизація та тлумачення нормативно-правових актів; проекти Законів України «Про закони і законодавчу діяльність» та «Про нормативно-правові акти»: за і проти; нормативно-правове регулювання моніторингу якості та ефективності нормативно-правових актів.

Конференція проходитиме за участі представників провідних вищих навчальних закладів, зокрема, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Львівського національного університету імені Івана Франка, Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, а також, Національної академії правових наук України.

Початок роботи конференції в 10.00, реєстрація учасників конференції з 9.30 до 10.00 за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 58.