Відбудеться презентація експозиції «Бранці Кремля, або випробування Росією»

З 07 по 17 листопада 2017 р., за підтримки Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко, в кулуарах І-го поверху будинку Верховної Ради України відкриється виставка-присвята всім бранцям Кремля. Ініціатором організації тематичної експозиції став колишній політичний в’язень, радник Міністра закордонних справ України з питань політичних в’язнів Геннадій Афанасьєв. Експозиція має на меті якомога ширше інформувати суспільство про проблеми політичних бранців, деталізувати увагу на неможливості отримання у російських тюрмах як правового захисту, так і можливості забезпечити реалізацію своїх прав та свобод, підтримати здоров’я та моральний стан.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ.

У рамках виставки будуть представлені інформаційні та презентаційні матеріали з історією сфабрикованих політичних справ. Також буде забезпечено відеосупровід заходу з показом короткометражних роликів про долю бранців.

Відвідувачі виставки отримують можливість написати листа зі словами підтримки або підписати листівку політичному в’язню. Ці звернення будуть систематизовані та передані всім тим, хто нині перебуває у Російському полоні.

Крім того, організатори заходів прагнуть нагадати суспільству про необхідність повноцінної та систематичної спільної боротьби, про важливість підтримки в’язнів та їх родин, про процвітаюче беззаконня РФ (на прикладі громадян України, які стали заручниками Кремля в останні місяці).

Народних депутатів, активістів, публічних персон, зірок театру та естради організатори виставки чекають 8 листопада 2017 р. о 18.00. у закладі Pizza Veterano (м.Київ, вул. Софіївська, 8) на благодійному аукціоні в підтримку сучасних політичних в’язнів Росії.

Відкриття експозиції «Бранці Кремля, або випробування  Росією» відбудеться 07 листопада  2017 р. о 12.00 у Верховній Раді України  за участі Першого заступника Голови Верховної Ради України, Уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірини Геращенко. Участь також братимуть колишній політв’язень та рідні заручників.

Експозиція працюватиме в період пленарних тижнів з 07 листопада до 17 листопада в кулуарах 1-го поверху будинку Верховної Ради України (вул.М.Грушевського,5).

Вхід за картками акредитації.