Відбулась військово-професійна орієнтація молоді у центрі військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник»

Військовий інститут телекомунікації та інформатизації продовжує співпрацю із центром військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт ВІТІ ДУТ.

Так під час проведення заходів патріотичної спрямованості із допризовною молоддю Святошинського району в рамках відзначення Дня Українського козацтва та Дня захисника України представники інституту провели військово-професійне інформування про наш інститут та перспективи військової служби. Помічник начальника навчального відділу підполковник Скидан Роман Олександрович надав інформацію щодо особливостей вступу та навчання в інституті, роз’яснив специфіку підготовки офіцера-зв’язківця та привілеїв навчання саме у нашому навчальному закладі. Керівникам допризовної підготовки загальноосвітніх навчальних закладів

Святошинського району м. Києва були роздані наочно-агітаційні матеріали, сплановані заходи щодо подальшої роботи по агітації та відбору кандидатів на навчання до нашого інституту.