Відбулась зустріч з письменником Олександром Есауловим

На днях в школі №27 відбулася зустріч учнів 7 класу з дитячим письменником Олександром Есауловим, організована бібліотекою ім. М.Костомарова.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на shev.gov.ua.

Свою першу дитячу книжку «Game over!»  Олександр Юрійович випустив у 2005 році накладом у 2000 примірників у видавництві «Зелений пес». Після цього у тому ж видавництві у 2006-2008 роках вийшли ще чотири книги з цієї ж серії: «Антівірус», «Канікули для Інформи» (лауреат «Еврокон-2006), «Вихідний формат» та «Таємниця Великого Сканера».

У 2011 видавництвом «Теза» почала видаватися серія «Дитячий детектив». Усього написано одинадцять  книг, видані вже сім: «Кьонінгова колекція», «Чорні археологи», «Як уполювати чупакабру», «Кіднепінг», «Справа честі», «Щуриний підступ» та «Жіноча справа».

Написаний у манері реалізму, детектив, у якому розслідування провадять підлітки, — надпопулярний за кордоном жанр. В Україні це перші вітчизняні дитячі детективи, створені за всіма канонами жанру. Книжки містять помітну пізнавальну складову, насамперед історично-культурницьку.

Діти з захопленням слухали цікаві розповіді письменника, задавали багато запитань. Цікава, захоплююча розповідь автора не залишила байдужим нікого, збираючи навколо нього нових прихильників. Всі учасники мали змогу придбати книги Олександра Юрійовича. І виявили бажання зустрітися знову.