Відбулася важлива розмова із очільниками комунальних підприємств

16 сiчня 2018 року у Шевченкiвськiй райдержадмiнiстрацiї вiдбулась щотижнева нарада з керiвниками комунальних пiдприємств, ТОВ,  РТМ, пiдроздiлiв райдержадмiнiстрацiї, що опiкуються житлово-комунальним господарством пiд керiвництвом в.о. голови Шевченкiвської РДА Юрiя Iвановича Миколаєнка.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА.
На робочiй нарадi обговорили питання стану благоустрою територiї району. Зокрема, представники комунального пiдприємства «Керуюча компанiя з обслуговування житлового фонду Шевченкiвського району м. Києва» доповiли, про своєчасне прибирання прибудинкових територiй i вивезення смiття. Нинi, бiля смiттєвих контейнерiв мешканцi залишають дерева ялинок i сосен. Отож, необхiдно нагадати про те, що у мiстi розгорнуто пункти прийому хвойних, для їх утилiзацiї i мульчування, з подальшим використанням для пiдсипання дерев у парках i скверах.
Крiм того, заслухали звiт про стан закриття контрольних карток аварiйного розриття. Деякi пошкодженi дiлянки уже засипанi щебенем, але за мiнусової температури їхнє асфальтування неможливе.
За попереднiми прогнозами Українського гiдрометцентру 17 та 18 сiчня у Києвi буде хмарно. 17 сiчня очiкується снiг, вiтер пiвденно-схiдний, 7-12 м/с, температура вночi 6-8° морозу, вдень близько 0°. 18 сiчня очiкується мокрий снiг, хуртовина, вдень налипання мокрого снiгу, вiтер пiвнiчно-захiдний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с; температура вночi 2-4° морозу, вдень близько 0°. Також синоптики попереджають, що на дорогах буде ожеледиця. 19 та 20 сiчня в столицi дещо потеплiшає: температура вночi 3-5° морозу, вдень близько 0°. Уночi очiкується невеликий, а вдень помiрний снiг.

У випадку погiршення погодних умов, всi комунальнi служби району будуть переведенi на посилений графiк чергування. У разi необхiдностi буде залучено додатковi сили з пiдприємств, що розташованi на територiї району. Юрiй Iванович наголосив, що найперше потрiбно буде прибирати снiг на тротуарах, бiля зупинок громадського транспорту, бiля станцiй метро.
Традицiйно на завершення наради заслухали звiт щодо стану розгляду та закриття звернень громадян, що надходять до КБУ “Контактний центр мiста Києва”.
Наприкiнцi наради Юрiй Iванович дав протокольнi доручення керiвникам структурних пiдроздiлiв адмiнiстрацiї та керiвникам обслуговуючих органiзацiй.