Відбувся підсумковий семінар міжнародного проекту “Бенчмаркінг” DWP

Минулого тижня відбувся підсумковий семінар-конференція до III Циклу міжнародного проекту «Бенчмаркінг» DWP, який було проведено Дунайською Водною Програмою (DWP).

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Київводоканал.

У заході взяли участь представники  16 підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, серед яких і ПрАТ «АК «Київводоканал», Міжнародної Асоціації компаній з водопостачання в площі басейну р. Дунай (IAWD, Австрія), Дунайської Водної Програми (DWP, Австрія), Європейського Бенчмаркінгового Співробітництва (EBC, Нідерланди), баварських підприємств-виробників та багато інших.

Під час семінару було розглянуто фінансово-економічний та технічний стан підприємств-учасників Проекту, в результаті чого їм було надано індивідуальний звіт індикаторів продуктивності по водопостачанню та водовідведенню.

Треба заначити, що бенчмаркінг – це по суті оцінка підприємства по європейським стандартам оцінювання. Саме цей унікальний інструмент дозволяє покращити його роботу та ефективність.

Участь у цій програмі дозволить ПрАТ «АК «Київводоканал» залучити іноземні інвестиції та дозволить якомога швидше інтегруватися до європейської спільноти та перейти на європейські стандарти життя.

Потрібно зазначити, що міжнародна програма бенчмаркінгу EBC (Європейське партнерство з бенчмаркінгу) діє в Україні з 2014 року та реалізується за сприяння Асоціації «Укрводоканалекологія».

«Кваліфіковане застосування бенчмаркінгу допоможе створити систему індикаторів, які будуть стимулювати комунальні підприємства до постійного підвищення ефективності і тим самим стримувати зростання тарифів», – впевнений генеральний директор ПрАт «АК «Київводоканал» та президент Асоціації «Укрводоканалекологія», Дмитро Новицький.