Відбувся відкритий Чемпіонат міста Києва з автомодельного спорту

19 листопада відбувся відкритий Чемпіонат міста Києва з автомодельного спорту (трасові моделі) на трасі Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району міста Києва.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Святошинську РДА.

Троє вихованців підліткового клубу «Святошин» разом з керівником автомодельного гуртка Кочеровим Ю.В. боролися за нагороди серед 25 кращих автомоделістів м. Києва.

Змагання проводились з метою підвищення спортивного рівня учасників змагань, організації змістового дозвілля учнів, обміну досвідом роботи керівників автомодельних гуртків.

Змагання проводились Департаментом освіти і науки, молоді та спорту спільно з Центром науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району міста Києва (Міським координаційним  центром науково-технічної творчості учнівської молоді). До змагань допускались команди загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Вік учасників змагань:

  • молодша вікова група – до 13 років;
  • старша вікова група – до 18 років.

Результати змагань визначались:

В індивідуальній першості у класі трасових автомоделей «G – 12» та в командній (екіпажна гонка) першості у класах трасових автомоделей «Вантажівка» та «G – 33».

Наш Тимур Мазур дуже вправно керував своєю машинкою ,йому вдалось вибороти ІІ місце в індивідуальному та командному заліку. Команда підліткового клубу «Святошин» посіла ІІІ місце.

Переможців та призерів нагородили дипломами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

Запрошуємо бажаючих займатися автомодельним спортом до підліткового клубу «Святошин».

Автомодельний спорт – технічний вид спорту. В цій дисципліні змагаються як в конструюванні та виготовленні моделей автомобілів, так і в управлінні ними на спеціальних трасах. Тобто спортсмен має сам сконструювати автомодель, зібрати власноруч і бути гарним гонщиком. Керувати самохідними моделями авто можна за допомогою радіозв’язку або іншими методами. Розрізняють такі автомоделі: з електродвигуном, кордові, радіокеровані з електродвигуном, радіокеровані з двигуном внутрішнього згоряння. В залежності від класу автомоделі визначаються основні технічні вимоги. Одночасно з тим, клас може ділитися на підкласи з різним складом учасників і більш детальним регламентом, що стосуються в основному характеристик двигуна.