Віталій Кличко: «Ми неодноразово зверталися до Уряду щодо врегулювання ціни на газ для об’єктів соціальної сфери та адміністративних закладів. Питання поки не врегульоване»

Мер Києва зауважив, що міська влада неодноразово зверталася до Прем’єр-міністра України, до Уряду з тим, аби вирішити питання різниці закупівельної вартості газу для теплопостачальних компаній та вартості, закладеної в тариф на теплову енергію для шкіл, лікарень, дитсадків та адміністративних закладів.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на КМДА.

«Питання ціни на газ досі не вирішене, однак ми взяли на себе відповідальність підключати заклади соціальної сфери в будь-якому випадку, аби не наразити дітей у школах та дитсадках, пацієнтів лікарень на перебування в холодних приміщеннях, – наголосив Віталій Кличко під час засідання штабу з питань старту опалювального сезону.

«Однак адміністративні заклади, в тому числі приміщення відомств і міністерств, до тепла сьогодні у Києві не підключені. І ми чекаємо та розраховуємо, що уряд врегулює питання ціни на газ», – підкреслив мер столиці.