Віталій Кличко оцінив результати роботи КП «Київпастранс»

Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, заступник голови КМДА Дмитро Давтян та директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов відвідали Борщагівську лінію швидкісного трамвая.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Київпастранс.

Гості проїхались у новому вагоні – одному з тих, що надійшли до Києва наприкінці 2017 року. Ще одним із сюрпризів для пасажирів був проект «Видатні українці». Так, перші два вагони вже оформлені портретами Анни Київської та Ярослава Мудрого. Попереду – ще низка трамваїв з інформацією про інших відомих співвітчизніків. 

Мер також відвідав одну з відновлених після капітального ремонту станцій Борщагівської ЛШТ «Політехнічна». Минулого року тут було оновлено концепцію системи освітлення, зовнішнє покриття парапетів та фем на платформах, підлоги та стелі у вестибюлях, замінено всі вхідні групи, відремонтовано підземні переходи, розроблена та впроваджується нова система навігації та багато іншого. Аналогічні роботи в 2017 проведено на станції «Польова». Цього року планується завершити ремонт решти станцій Борщагівської ЛШТ. 

«Особливу увагу ми приділяємо маломобільним групам населення, для яких було встановлено 20 підйомників на п’яти станціях Борщагівської лінії швидкісного трамвая», – зауважив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Також він додав, що лінія швидкісного трамвая з’єднує центральну частину міста, залізничний вокзал і один з найбільших житлових масивів Києва. Щодня цією транспортною артерією пересуваються близько 160 тисяч пасажирів. 

«Комфорт пасажирів – це наша головна мета, до якої ми поступово рухаємось, відновлюючи рухомий склад та транспортну інфраструктуру», – відзначив Дмитро Левченко.