Влада Деснянського району дбає за дітей

Одним із пріоритетних завдань, які перед власною командою поставив голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний – забезпечення всім необхідним для повноцінного розвитку та виховання маленьких деснянців у закладах освіти нашого району.

Сьогодні голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний здійснив чергову перевірку та ознайомився з ходом виконання робіт капітального характеру, якості, дотримання графіку у закладах освіти району. Разом із заступником голови КМДА Ганною Старостенко було проінспектовано спеціалізовані школи №№ 23 та 264, ЗНЗ № 282 та СНВК «Київські каштани».

Під час відвідин знакового об’єкту – спеціалізованої школи № 23 у селищі Биківня присутні оглянули хід другої черги реконструкції будівлі школи, яка передбачає благоустрій центрального входу, ремонту адміністративних кабінетів та бібліотеки.

Наразі тривають роботи з розміщення вентиляційної системи; створення основи під «наливну підлогу» на першому поверсі; проведення каналізаційної системи на першому та другому поверхах; улаштування люків на підлозі у кабінетах фізики, лінгафонних кабінетах для комунікацій; розроблення проекту з благоустрою території; проводиться підготовка приміщень для встановлення сантехнічного обладнання.

«Сьогоднішня інспекція пришвидшить підрядну організацію виконати свої зобов’язання відповідно до графіку виконання робіт. Після завершення будівництва усіх блоків буде створено належні умови для навчання та виховання усіх учнів, яких, відповідно до проектної потужності, має бути 660. Першого вересня маленькі деснянці мають отримати нові класи для якісного та комфортного навчання» ‒ зазначив Геннадій Вадимович.

У ході інспектування СШ № 264 очільник району оглянув будівництво футбольного поля зі штучним покриттям, який реалізується у рамках спільного проекту Федерації футболу України та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА. Згідно розпорядження КМДА від 30 листопада 2017 року № 1522 «Про будівництво футбольних полів зі штучним покриттям» всього таких полів цього року у нашому районі мають відкрити одинадцять.

Відкриті майданчики для гри у міні-футбол будуть мати покриття зі штучної трави, яка виготовлена в Україні, та є екологічно безпечною. Розміри майданчика 22х42 м оптимально підібрані для організації освітнього процесу як в урочний так і позаурочний час.

За інформацією представника підрядної організації, до проведення фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА у Києві 26 травня 2018 року планується здати в експлуатацію дев’ять майданчиків.

У ході інспектування було виявлено недоліки та надано ряд доручень відповідальним виконавцям для їх оперативної ліквідації.

Довідково. До інспектування також долучилися директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олена Фіданян, перший заступник голови Деснянської райдержадміністрації Віктор Крохмалюк, заступник голови Деснянської РДА Ірина Алєксєєнко, директор КП «Житло-Сервіс» Сергій Бовсуновський, представники підрядної організації, керівники структурних підрозділів РДА.