Власник пам’яток архітектури на Подолі доводить їх до руйнації

Заступник голови КМДА Олексій Резніков повідомив, що будівля на вул. Волоській, 5/14 не перша, як доводили до руйнації її власники. Крім того, сьогодні знову горіла будівля за адресою вул. Межигірська, 33/19.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на ХМАРОЧОС.

Власник компанії «ВКП «Поділ-Бізнес» Мізраєв Валерій Неріман Огли також володіє ТОВ “Поділ Інвест”, яка має у власності будівлю на Межигірській, яка перебуває в аварійному стані. «Власник ухиляється від укладання охоронних договорів із Управлінням охорони культурної спадщини, і об’єкти утримуються в неналежному стані та доводяться до аварійного. Ми звернулися з відповідними клопотаннями про умисність підпалу до правоохоронних органів і сподіваємось на оперативну реакцію», – повідомив Олексій Резніков, заступник голови КМДА.

Нагадаємо, 7 грудня на Подолі загорівся будинок за адресою вул. Волоська 5/14. Він є пам’яткою архітектури та має охоронний номер №623-Кв. В результаті пожежі було пошкоджено дерев’яні конструкції та елементи даху. До ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища вже було направлено запит, щодо інформації про пhичини пожежі, та ступінь знищення елементів об’єкта культурної спадщини.

Додамо, що з 2008 року власнику направляли приписи, а 20 січня 2017 року Господарський суд м. Києва прийняв рішення зобов’язати ТОВ «ВКП «Поділ-Бізнес» укласти охоронний договір на пам’ятку. На даний момент, рішення суду не виконане. Окрім цього, Департаментом культури надіслав прохання розпочати досудове розслідування відносно посадових осіб компанії ТОВ «ВКП «Поділ-Бізнес» до Головного управління СБУ у м.Києві, Компанія має ознаки складу злочину передбаченого ст. 190, 298 Кримінального Кодексу України.

10 грудня вкотре загорілась будівля на Межигірській 33/19. За інформацією громдаської активістки Олени Терещенко (Єськіної), згідно з договором купівлі-продажу нежилих приміщень, серія та номер: 625, виданий 22.06.2017, нині власником будівлі на Межигірській є Сахно Павло Васильович.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)