Володарські чиновники взяли участь в спартакіаді

9 червня 2018 року в м. Ірпінь відбувся другий етап обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовці Київської області.. Спартакіада – це один із заходів, стимулює державних службовців підтримувати фізичне здоров’я, сприяє укріпленню дружніх зв’язків між державними структурами.  Команда державних службовців Володарського району також взяла участь в фінальній частині змагань.

Розпочався захід традиційною урочистою церемонією відкриття. З вітальним словом виступили організатори цієї знакової події.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять друга й колеги Миколи Жирного, голови Київської обласної організації ФСТ «Спартак», який передчасно пішов від нас 4 червня.

Продовжився урочистий захід святковим парадом за участю команд, які барвистою колоною пройшлися стадіоном, а на чолі кожного району крокували юні спортсмени з табличками з назвами районів. Ефектність дійства підсилював ансамбль барабанщиць «Литаври».

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів у складі збірних команд держслужбовців з 22 районів Київщини, окрім Згурівської, Фастівської та Васильківської РДА. Програма обласної спартакіади включала змагання з 5 видів: футболу, шашок, шахів, волейболу та настільного тенісу.

Збірна команда державних службовців Володарського району брала участь у чотирьох видах спорту, чим вкотре підтвердила свій рівень майстерності та сили. У кожному виді наші спортсмени проявили свою силу та бажання до перемоги, що і дало свої результати.  У  змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків вибороли друге місце, а у міні-футболі об’єднана команда Володарської та Білоцерківської РДА стала тріумфаторами.

Усі учасники, які посіли призові місця, були нагородженні грамотами, медалями та кубками відповідних ступенів.

Володарська раойонна рада вітає з гарним виступом команду нашого району та бажає спортсменам гарних результатів і у наступному етапі.