Вихованки Київської МАН – переможниці «ICYS-Україна»

З гордістю повідомляємо, що двох вихованок відділення екології та аграрних наук Київської МАН нагороджено дипломами переможниць національного конкурсного відбору «ICYS-Україна» – Міжнародної конференції юних дослідників «ICYS» – за напрямом «Екологія».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

ІІІ місця посіли:

  • Деребера Світлана Валеріївна, учениця 10 класу Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського НАУ з роботою на тему «Безвідходний процес переробки диких сортів сім’янкових культур як варіант вирішення 12 цілі ООН»;
  • Коновець Катерина Ігорівна, учениця 10 класу ЗОШ «Слов`янська гімназія» Дарницького району м. Києва з роботою на тему «Утилізація мулу та осаду станцій очищення побутових стічних вод із застосуванням вермікультури».

Міжнародна конференція «ICYS» – щорічний захід, який є особливим видом індивідуальних змагань з фізики, математики, інформатики та екології. У 2018 році Конференція буде проведена з 19 по 25 квітня в м. Белград (Сербія).

Організаторами відбірково-тренувальних зборів «ICYS-Україна» є Національний центр «Мала академія наук України» та Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Закликаємо усіх вихованців Київської МАН покращувати власний рівень володіння англійською мовою для подальших перемог на міжнародних конкурсах такого високого рівня, а також сміливо брати участь у національних конкурсних відборах та впевнено презентувати науковій спільноті результати власних науково-дослідницьких робіт!