Вихованці ДЮСШ №23 Деснянського району міста Києва увійшли до 16 кращих у відбірковому олімпійському турнірі в Спліті

3-5 листопада в Спліті (Хорватія) відбувся Європейський кваліфікаційний відбір з настільного тенісу на III літні Юнацькі Олімпійські ігри 2018 року в Буенос-Айресі.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

III літні Юнацькі ігри відбуватимуться в столиці Аргентини 6-18 жовтня 2018 року. До програми Ігор входять серед інших і змагання з настільного тенісу. Щоб завоювати путівку на головні юнацькі старти, необхідно потрапити до четвірки найсильніших.

У відбірковому олімпійському турнірі в Спліті вихованці ДЮСШ №23 Вероніка Перебейнос і Володимир Лушніков увійшли до 16 кращих.

Вероніка Перебейнос: 16 років, майстер спорту. Настільним тенісом займається в Дитячо-юнацькій спортивній школі №23Деснянського району міста Києва. Переможець і призер багатьох міжнародних турнірів, чемпіонатів України у своїй віковій групі.

Володимир Лушніков: 16 років, майстер спорту, тренується у ДЮСШ № 23 Деснянського району міста Києва, багаторазовий переможець і призер міжнародних турнірів та чемпіонатів України у своїй віковій групі.