Випускник КВЛ готується до вступу до Військової академії США

23 листопада 2017 року начальник Київського військового ліцею зустрівся з Олегом Шостаком, який закінчив КВЛ у 2017 році з золотою медаллю.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт КВЛ.

Хлопець поділився своїми планами на майбутнє, а саме наміром вступати до Військової академії США , відомої також як Вест-Пойнт.

Для цього у юнака є вагомі підстави, адже він став фіналістом  програми Ukraine Global Scholars (UGS), яка допомагає талановитим українським школярам 8-11 класів вступити до найкращих шкіл та коледжів світу та здобути найкращу освіту безкоштовно задля подальшого розвитку України. Наразі Олег  готує необхідні для вступу документи.

Свого часу Олег Шостак закінчив навчально-оздоровчий комплекс  Київського військового ліцею, був головним сержантом КВЛ,  неодноразовим переможцем районних та міських олімпіад з англійської мови та математики. Крім того, Олег музично обдарований і неодноразово виступав на урочистих заходах ліцею з виконанням музичних творів на фортепіано.

Роки навчання у ліцеї допомогли юнакові визначитися з обранням майбутньої професії, вдосконалити знання з англійської мови та віднайти справжніх друзів на все життя.