Як буде мінятись інфраструктура Голосіївського району столиці

Комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху» презентувало Територіальну програму вдосконалення організації та безпеки дорожнього руху (ознайомитись з програмою).

В рамках Програми Голосіївський район столиці було розділено на 4 умовні зони, які одна за одною будуть досліджуватись та розглядатись шлях поліпшення дорожньої інфраструктури кожної зони.

У березні-квітні 2018 року тривало обговорення та напрацювання пропозицій щодо покращення дорожньої інфраструктури  4 зони під умовною назвою “Конча-Заспа”.

На сьогоднішній день опрацьовуватиметься транспортний сектор під умовною назвою «Корчуватський», куди увійшли наступні мікрорайни: “Корчувате”, “Лиса гора”, Самбурки”, “Мишоловка”.

 

Звертаємось до мешканців вулиць, які входять до складу зазначеної зони, з проханням надати свої пропозиції щодо поліпшення рівня організації та безпеки дорожнього руху і міської мобільності (потреба у переходах, тротуарах, світлофорах, облаштування зон для паркування).

17 травня 2018 року о 10.00 у 415 каб. Голосіївської райдержадміністрації (проспект Голосіївський, 42) відбудеться нарада за участю профільних комунальних підприємств, спеціалістів з дорожнього руху та мешканців району, які матимуть змогу висловити свої пропозиції та побажання щодо подальшого розвитку дорожньо-транспортної мережі мікрорайону.

Запрошуємо  ініціативних голосіївців до участі у нараді.

Свої пропозиції щодо покращення дорожньої інфраструктури мікрорайонів «Корчувате», «Мишоловка»,  «Самбурки», «Лиса гора» можна надсилати у письмовому вигляді на поштову адресу: 03039, просп.Голосіївський, 42, або на електронну адресу grda2025@ukr.net