Як харчуються діти у одній із столичних шкіл

Чи не у кожній українській школі, якісне харчування – це актуальна тема, оскільки батькам важливо розуміти, що дитина отримує повноцінний раціон. Однак для пеперевірки реального стану речей потрібно безпосередньо прийти й подивитися. Саме з таким візитом завітала депутат Київради Лариса Дегтярьова з фракції «Солідарність» до спеціалізованої загальноосвітньої школи №302.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.solydarnist.

Вона помітила, що шкільний харчоблок вже 25 років експлуатується у максимальному режимі. Він перебуває у незадовільному технічному стані та потребує модернізації. Санітарно-технічний стан приміщення не відповідає чинним стандартам, що призводить до ускладнення використання та унеможливлює забезпечення школярів здоровим повноцінним харчуванням.

«Наша перевірка показала, що так просто лишати це питання ми не можемо. Тому мої помічники починають напрацьовувати подальші кроки для вирішення ситуації. Зі свого боку, докладу максимум зусиль для цього. Я вважаю, що повноцінне харчування – це норма, яку ми маємо гарантувати кожному школяру», – наголосила Лариса Дегтярьова.