Юрій Крикунов: у ногу з часом – ІТ-спеціалізація для підлітків з інвалідністю

З 4 жовтня 2017 року на базі Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю розпочався другий семестр занять з програмування для вихованців.

Повідомляє Столичний сайт.

Починаючи з 24 квітня, на базі Центру, щодня від понеділка до суботи, 34 дитини з інвалідністю протягом двох місяців освоювали базовий курс “Основи програмування”. Про це інформує директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

«Після літніх канікул навчання поновилися, і тепер, після освоєння основних знань з програмування, на вихованців Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю чекає спеціалізація, тобто більш глибоке вивчення ІТ- напрямків (Java, Python, Front-End), що дозволить дітям в подальшому створювати власні програми, веб-сайти, ігри тощо», – зазначив Крикунов.

Партнерами та досвідченими викладачами було розроблено курс навчання, особливості та зміст учбової програми, визначено вимоги до віку слухачів та наявності необхідної підготовки та навичок.

Юрій Крикунов наголошує, що міжнародний благодійний фонд “Життя з надлишком” надасть свій перший грант для вихованців Центру, які безкоштовно будуть вивчати програмування в рамках проекту “Smile to Future”.

Після випуску першого курсу із програмування Центр разом із партнерами на початку 2018 року планує набирати наступну групу дітей.

Відгуки батьків:
“Безкоштовні комп’ютерні курси для мого сина — це перспективна платформа для розвитку у всіх планах: комунікаційний, інтелектуальний та особистісний. Адже діти в групах вчаться не лише комп’ютерній грамотності, а й грамотності ділового спілкування” — мама 17-річного слухача курсів Даніїла, Ірина Дем’яненко.

“Це чудова ідея — започаткувати комп’ютерні курси для наших “особливих” дітей. Оскільки я зараз не працюю, безкоштовні курси — це велика радість і можливість завести нові знайомства для мого сина, а ще отримати корисні навички та знання…” – мама 14-річного Ігоря, Наталя Холод.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)