З Андріївського узвозу приберуть торговців

До 1 березня торговцям «антикваріатом» з Андріївського узвозу наказано переїхати.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Вечірній Київ.

Влада Києва наразі наводить лад на старовинній вуличці Подолу і робить реконструкцію на Алеї художників. Доповнив картину того, що відбувається у цьому місці один з керівників «Київблагоустрою», депутат Київради Андрій Андрєєв.

-Повідомляю, що власникам тимчасових споруд «МАФового містечка», яке виникло на початку Андріівського узвозу- з перетину вилиць Десятинної та Володимирської- запропоновано оформити договорні відносити з балансоутримувачем та перемістити свої торгівельні місця на Алею художників, -говорить Андрій Андрєєв. – Це – компромісна пропозиція столичної влади на тлі факту самовільного всановлення згаданих тимчасових споруд (ТС), тобто, без будь-яких дозвільних документів.

-Термін на переселення ми виділили обмежений – до 1 березня. За місяць ті  ТС, що залишаться у зазначеному «трикутнику», КП «Київблагоустрій» демонтує. Додам, що цьому рішенню та перевіркам наявності дозволів передували скарги від батьків розташованої поруч школи. Скарги зводяться до того, що цей ринок антикварних речей не є тим «музеєм», у якому підлітки після школи мають проходити своє виховання. Так чи інакше, але захоплену торговцями та перетворену у «шанхай» історичну частину столиці буде вивільнено та прибрано, – підкреслив Андрій Андрєєв.