Засновниця кредитної спілки «Фінансова Країна» постала перед судом

Київською місцевою прокуратурою № 10 затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно голови кредитної спілки «Фінансова Країна», яка ошукала клієнтів на понад 6 мільйонів гривень.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт ПРОКУРАТУРИ МІСТА КИЄВА.

Вказану кредитну спілку зловмисниця заснувала ще 2008 році. При цьому для збільшення кількості її членів до протоколу установчих зборів були внесені неправдиві відомості щодо осіб, які в дійсності не мали ніякого відношення до створення кредитної спілки.

Щоб справити враження про масштабність своєї діяльності та залучити якнайбільшу кількість клієнтів, голова спілки винайняла приміщення в центрі столиці та провела широку медіа-кампанію у засобах масової інформації.

Жінка переконувала потенційних клієнтів, що участь у спілці є фінансово вигідною для них за рахунок високих відсотків. Крім того, у разі внесення до каси спілки готівкових коштів та залучення нових членів жінка обіцяла їм додаткові фінансові бонуси.

Насправді ж виконувати будь-які зобов’язання перед членами спілки зловмисниця не збиралася, а всі отримані від них кошти обертала на свою користь.

Потерпілими від зазначеного злочину стали 37 громадян. Загальна сума збитків складає понад 6 млн гривень.

Дії зловмисниці кваліфіковані за ч.ч. 2,3,4 ст.190, ч.4 ст. 358 КК України, відповідальність за які передбачає до 8 років позбавлення волі.

Наразі обвинувальний акт направлено до Шевченківського райсуду міста Києва для розгляду по суті.