Заступник Міністра освіти і науки України в гостях у «Домінанти»

У НВК «Домінанта» завершилася конференція ВГО «Спортивна спілка учнівської молоді України».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ.

На конференції було обрано нове керівництво Спілки. Окрім того, було внесено зміни до Статуту Спілки.

Головою спілки одноголосно було обрано заступника Міністра освіти і науки України Романа Гребу, заступником Голови – ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України Імаса Євгена. Посаду Генерального секретаря обіймає голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України  Стеценко Вадим.

Перед засіданням справжнє свято для гостей влаштували учні НВК «Домінанта».

«Ви – ті, хто буде прославляти Україну в спорті і в науці. І коли говорять про лідерство, я бачу серед вас майбутніх лідерів України»,- звернувся до школярів новообраний Голова Спілки учнівської молоді Роман Греба.

Також Роман Греба розказав про шляхи розвитку Спілки у майбутньому: «Завдяки власному бажанню і власній ініціативі ми можемо розвивати учнівський спорт. Для цього нам потрібно залучати органи місцевої влади. Нам потрібно, щоб вони інвестували в дітей. Не тільки в дороги, будинки. Ми повинні залучати бізнес і спонсорів. Впевнений, якщо кожен з нас на своєму місці запалиться і стане синергією, ми разом розвинемо учнівський спорт».

Генеральний секретар Спілки Вадим Стеценко зазначив про зміни у редакції Статуту: «У новій редакції внесено зміни у порядок оскарження рішень та подання скарг, вводиться нове поняття «почесний президент» та внесені інші зміни».

Заступник Міністра освіти і науки України Греба Роман Володимирович вручив почесні дипломи МОН гімназистам НВК «Домінанта» – переможцям Всеукраїнських олімпіад, творчих конкурсів та МАН. Особливо приємно було отримати Подяку Спортивної спілки учнівської молоді України за визначний внесок у розвиток учнівського спорту в Україні. Така відзнака не тільки надихає, але й зобов’язує до нових звершень.