Завдяки Центру зайнятості 141 боєць АТО відкрив власну справу

Із 2775 військовослужбовців, які звернулися до столичної служби зайнятості, 902 – працевлаштовані, а 141 особавідкрила власну справу. Про це повідомили у Київському міському центрі зайнятості.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на КМДА.

Столичний центр зайнятості приділяє значну увагу соціальній адаптації демобілізованих учасників АТО. Зокрема, служба зайнятості проводить із бійцями зустрічі, на яких розповідає, як відкрити власну справу, а також надає одноразову матеріальну допомогу на її втілення.

Один із ветеранів АТО, якому допомогла служба зайнятості у відкритті власної справи, звернувся до Дніпровського районного центру зайнятості Києва, написав бізнес-план та отримав фінансування на реалізацію мрії. Тепер він підприємець і власник компанії, що займається виготовленням масляних серветок для чищення зброї.

Продукція, яку виготовляє компанії компанія, має неабиякий попит серед військових. Зокрема, Державна прикордонна служба та Національна гвардія уже закупили продукцію для військових на Сході України. На черзі – Міністерство оборони.