Завод «Енергія» переоснастять у 2019 році

У Києві затвердили план заходів на 2017-2025 роки у сфері поводження з відходами, який передбачає рекультивацію полігону №5, технічне переоснащення сміттєспалювального заводу «Енергія» та створення комплексів з перероблення сміття. Відповідне рішення прийняла Київрада.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на drda.org.ua.

За словами заступника мера Петра Пантелеєва, який презентував проект рішення, пункти плану 3 і 4 фіксують проведення конкурсу на визначення перевізників твердих побутових відходів і першого в Україні конкурсу на визначення організації, що буде займатись перероблюванням відходів.
Як зазначив Петро Пантелеєв: «Це єдиний механізм, який сьогодні нам дає законодавство, для будівництва центрів поводження з відходами. Цей конкурс буде проведений за стандартами, критеріями та правилами який сьогодні запроваджує Європейський банк реконструкції та розвитку, міжнародні фінансові корпорації, а також Європейський інвестиційний банк».
Окрім цього, заступник голови повідомив, що Київ бере на себе завдання закриття та забезпечення рекультиваційного утримання полігону №5.
«Тобто навіть після того, як полігон буде закритий, місто подбає про екологічно безпечне утримання цього складного об’єкта. У пункті 6 та 7 визначені плани міста відносно заводу «Енергія».

Зараз проходить державну експертизу техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) для встановлення на заводі сучасної системи хімічного очищування газів. Після отримання експертизи ми зможемо наступного року оголосити конкурс та протягом двох наступних років встановити необхідне обладнання», – повідомив чиновник.
Також у плані заплановано збільшення кількості контейнерів для роздільного збору сміття та збільшення автомобілів для їх вивезення.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району