Заїзд велосипедистів усіх поколінь Сквирщини

На площі Героїв Небесної Сотні біля пам’ятника Т.Г.Шевченка зібралися велосипедисти усіх поколінь Сквирщини. На це спортивне свято завітали: виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська, голова райради В.В.Гриша, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед студентів з велоспорту М.Г.Гоменюк, директор-засновник приватного підприємства «Болліт», заступник директора Київського професійного коледжу з фізичної культури і військової підготовки В.А.Поступаленко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психологічної освіти Кам`янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка В.М.Сич, почесний тренер велоспорту Сквирської ДЮСШ В.Ю.Хіврич та тренер з велоспорту, який 41 рік свого життя присвятив вихованню підростаючого покоління велосипедистів і нині продовжує цю справу – І.Д.Бусол.

Зустріч розпочалася рівнянням учасників заходу на розгорнуте 30 метрове полотнище Державного Прапору України під виконання Державного Гімну України.

З вітальним словом до присутніх звернулась виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська. Оксана Вікторівна урочисто вручила Подяки райдержадміністрації майстрам і тренерам велоспорту нашого краю.

Теплі слова вітань до учасників зустрічі лунали від голови районної ради В.В. Гриші, тренерів з велоспорту В.Ю.Хіврича, В.В.Дюбіна тощо.

Хвилиною Мовчання зібрання вшанувало пам’ять спортсменів Сквирщини, що не дожили до цього дня.

Після закриття мітингу велосипедисти різних вікових категорій – від підлітків до літніх майстрів, вирушили у велопробіг вулицями міста Сквира.