ЖЕДи мають в запасі 8,5 тисяч тонн посипкового матеріалу

Згідно з отриманою інформацією про погіршення погодних умов у столиці, всі житлово-комунальні підприємства, що обслуговують житловий фонд Києва, були повідомлені завчасно.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

На прибирання прибудинкових територій вийшли 3900 двірників. Про це під час брифінгу повідомив заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Олександр Малихін.

«Житлово-комунальні дільниці (ЖЕДи) мають 8,5 тисяч тонн піщано-соляної суміші. На зимовий період сіллю ми забезпечені повністю. Також маємо 195 одиниць великої техніки та більше ста – малої механізації», – зазначив Олександр Малихін.

Він звернувся до керівників нежитлових приміщень (магазинів, перукарень тощо) з проханням забезпечити належне прибирання ділянок, за які вони відповідальні.

«Сьогодні вже 70 інспекторів з благоустрою виявляють факти порушення правил благоустрою. Складений протокол стає підставою для подальшого накладення штрафу – для фізичних осіб він може сягати 1360 гривень, для юридичних – 1700 гривень», – сказав заступник директора Департаменту.

Як повідомили в Департаменті благоустрою та збереження природного середовища КМДА, протягом поточного дня з приводу неналежного утримання територій та обробки їх від ожеледиці складено 28 протоколів та вручено 560 приписів.