Журнал «Джміль» у бібліотеці для дітей «Промінець»

Незвичайна та дивовижна пригода трапилась у бібліотеці для дітей «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт Святошинської РДА.

На зустріч з читачами бібліотеки прилетів найкращий друг маленьких читачів – журнал «Джміль». Щомісячний україномовний, пізнавальний, розвивальний та ігровий і культурологічний  журнал – незамінний помічник  у процесі виховання  творчих здібностей;  ерудованої, активної та щасливої людини.

Представник журналу Наталія Петрівна Груніч розповіла читачам про головних героїв – Джмелика, Нотку, Пензлика і Книжечку, які супроводжують читача сторінками журналу та діляться цікавою інформацією у рубриках  «Літературна студія», «Оркестровий клас», «Клуб кмітливих», «Психологічна вітальня», «Мала сцена», «Вернісаж», «Клуб допитливих.  Цікава розповідь дуже сподобалась дітям. Тепер читачі «Джмеля» будуть знати, що разом з яскравим і цікавим журналом  можна відвідати майстер-класи з малювання, ліплення, плетіння; навчитись  створювати власний ляльковий театр  та просто цікаво і весело проводити час читаючи.

Шановні користувачі! Бібліотека «Промінець» пропонує Вам понад двадцяти назв «свіженької»  преси. Чекаємо на Вас у бібліотеці! (вул. Краснова,10).