Змагалися юні джури Кагарличчини

6 червня на території міського стадіону пройшов І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), організаторами якого виступили відділ освіти Кагарлицької районної державної адміністрації спільно з Кагарлицьким районним центром дитячої та юнацької творчості.

Гра ставить за мету виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, формування в дітей та підлітків навичок здорового способу життя. У змаганнях взяли участь 11 роїв (110 учнів) із загальноосвітніх навчальних закладів Кагарлицького району.

У відкритті І етапу гри «Сокіл» («Джура») взяли участь заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, начальник відділу освіти Надія Омельченко. Вони звернулися до учасників Гри з побажаннями бути відданими Батьківщині та українському народу, залучатися до відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей, власним прикладом надихати й долучатися до здорового способу життя, застосовувати набуті знання та навички лише у спортивних змаганнях.

Програма районного етапу гри передбачала проведення наступних видів змагань:конкурс звітів «Добре діло», конкурс строю та пісні «Впоряд»,творчо-мистецький звіт «Ватра», «Стрільба з пневматичної зброї»,туристсько-спортивна «Смуга перешкод», надання першої долікарської допомоги «Рятівник», інтелектуальна гра-вікторина «Відун», конкурс «Топографія», козацька забава «Перетягування линви». Всі учасники гри продемонстрували добру підготовку, злагоджені командні дії, індивідуальні вміння.

Врешті, за сумою балів судді визначили найсильніших. У загальнокомандному підсумку третє місце посів рій «Покоління Z» ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст.№3, друге місце завоював рій «Вільні люди» Мирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Переможцем у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») став рій «Нащадки козацького роду» Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей» виборовши перше загальнокомандне місце, який і представлятиме Кагарлицький район на ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).