Звернення велосипедних ініціатив Києва до КМДА і Київради

У проекті бюджету Києва на 2018 рік зникли 50 млн грн, заплановані на розвиток велоінфраструктури. Це пряме порушення київською міською владою зобов’язання, взятого на себе 27 вересня перед учасниками акції “Білий велосипед. Досить нас вбивати” під стінами КМДА.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на avk.org.ua.

Київська міська рада опублікувала проект рішення з бюджетом Києва на 2018 рік, в якому не передбачено грошей на велоінфраструктуру в запланованому раніше обсязі. На розвиток велоінфраструктури у проекті бюджету цього року закладено лише 300 тис. грн, з яких 100 тис. грн на проектування велоінфраструктури в цілому, і ще 200 тис. грн на проектування велодоріжки від Поштової площі до мосту Патона.

Заявлена сума суперечить:

Ще 16 листопада відбулось засідання постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, на якому презентувались і розглядались бюджетні запити різних департаментів КМДА. Департамент транспортної інфраструктури КМДА  формував бюджетний запит на велоінфраструктуру на 2018 рік в розмірі 50 млн грнПредставники громадських організацій допомагали Департаменту формувати програму фінансування велоінфраструктури та розвитку велотранспорту в столиці.